Va. Kobieta prowadziła nielegalny klub ze striptizem w domu

Patroni domniemanego nielegalnego klubu ze striptizem w domu w Wirginii mieli swój udział w tanich uniesieniach podczas rozpustnych imprez w domu.

Sonya Fletcher, lat 36, była obiektem trwającego miesiąc dochodzenia w sprawie „imprez ze striptizem”, które odbywały się w jej domu, donosi The Virginian-Pilot. Ale to brak tanich drinków spowodował, że „klub” został zatrzymany przez policję.

Co znalazła policja podczas nalotu na ten wyjątkowy domowy biznes?

Domowy taniec

Zgodnie z nakazem przeszukania złożonym przez policję w Suffolk, Va., funkcjonariusze otrzymali raporty, że w domu przy ulicy mieszkalnej w Suffolk odbywają się imprezy. Badając te doniesienia, funkcjonariusze natknęli się na kobietę, którą w nakazie nazwano „zaniepokojoną obywatelką nr 1”, która poskarżyła się funkcjonariuszom, że alkohol sprzedawany w domu za „2 dolary za drinka” jest zbyt drogi.

Dalsze dochodzenie ujawniło, że Fletcher rzekomo sprzedawał alkohol i jedzenie w domu, podczas gdy wiele kobiet, w tym Fletcher, rozbierało się. Policja dokonała nalotu na dom i znalazła 3 butelki Corony, 11 butelek alkoholu, 16 puszek Bud Light, trzy paczki plastikowych kubków, dwie chłodziarki i dwie marihuany. Nie wiadomo, czy w środku znajdowały się jakieś kije.

Powszechna uciążliwość

Pomimo doniesień o brudnym tańcu wewnątrz domu, funkcjonariusze organów ścigania byli bardziej zaniepokojeni widoczną aktywnością narkotykową wokół rezydencji. Zgodnie z oświadczeniem, wielu dilerów narkotyków odwiedzało dom, być może wypełniając je za te „drogie” drinki.

Fletcher i jej wspólnik Jeffrey Pope zostali oskarżeni o „utrzymywanie powszechnej uciążliwości”. Zgodnie z prawem Wirginii, to wykroczenie obejmuje świadome zezwalanie lub utrzymywanie mieszkania „odwiedzanego przez osoby będące pod wpływem nielegalnie uzyskanych substancji kontrolowanych lub marihuany”. Fletcher został również oskarżony o posiadanie marihuany. Oba wykroczenia zagrożone są karą do jednego roku pozbawienia wolności i grzywną w wysokości $2,500.

Jeśli nielegalny klub ze striptizem Fletchera był zwykłą uciążliwością, to zastanawiam się, co może być „niezwykłą” uciążliwością.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *