3 sposoby na świętowanie Narodowego Miesiąca Małych Firm Kobiecych

Październik jest Narodowym Miesiącem Kobiet w Małych Firmach i w czasie, gdy wiadomości dotyczące kobiet pracowników otrzymujących równe płace mogą być przygnębiające, wiadomości dotyczące kobiet przedsiębiorców i właścicieli małych firm są nieco bardziej optymistyczne. „Krajowy Miesiąc Małych Przedsiębiorstw Kobiecych to czas, aby docenić i pochwalić utalentowane, oddane i zmotywowane kobiety, których duch przedsiębiorczości pomaga napędzać gospodarkę naszego kraju,” powiedziała Przewodnicząca Krajowej Rady Biznesu Kobiet Carla Harris. „Przedsiębiorczość kobiet przekształciła się z rosnącego trendu w niezaprzeczalny wkład w sukces ekonomiczny, wzrost zatrudnienia i innowacyjny kręgosłup tego kraju.”

Rzeczywiście, trendy kobiecej własności małych firm, finansowania i sukcesu są na wzrost, i miejmy nadzieję, że tak będzie nadal. Oto trzy inne powody, dla których warto w tym miesiącu świętować kobiety – właścicielki małych firm:

1. Crowdfunding faworyzuje kobiety-przedsiębiorców: Badanie

Stare modele kredytów bankowych i venture capital są na zewnątrz, crowdfunding mały biznes jest w. I to jest świetna wiadomość dla kobiet przedsiębiorców. Podczas gdy kobiety zazwyczaj zbierają tylko połowę kapitału początkowego jak mężczyźni poprzez te tradycyjne sposoby finansowania, ostatnie badanie wykazało, że przedsięwzięcia technologiczne prowadzone przez kobiety są dwa razy bardziej prawdopodobne, aby spełnić swoje cele Kickstarter jak przedsięwzięcia technologiczne prowadzone przez mężczyzn. Jeszcze lepsza wiadomość? To kobiety wspierają kobiety, jeśli chodzi o crowdfunding.

2. Małe pożyczki dla kobiet-przedsiębiorców

Dla kobiet-przedsiębiorców istnieje więcej niż kiedykolwiek opcji pozyskiwania pieniędzy poprzez tradycyjne kanały finansowania. Small Business Association posiada zasoby, które mogą pomóc kobietom właścicielkom w uzyskaniu najlepszej oferty pożyczki dla małych firm. Ponadto, jednostki rządowe i duże firmy oferują dotacje dla startupów należących do kobiet.

3. Który stan jest najlepszy dla biznesów prowadzonych przez kobiety i dlaczego?

Byłoby wspaniale, gdyby sukces kobiet przedsiębiorców nie był zależny od tego, gdzie ich firmy były zlokalizowane. (A dzięki internetowym źródłom finansowania i rynkom zbytu, jest to teraz mniej prawdopodobne niż kiedykolwiek wcześniej). Ale stan, w którym prowadzisz działalność, nadal może mieć wpływ na wyniki finansowe Twojej małej firmy. Dowiedz się, które z nich mogą mieć pozytywny wpływ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *