25 Beautiful Vintage Engagement Rings for Stylish Brides

Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za pośrednictwem wybranych przez nas linków.

DZIĘKI UPRZEJMOŚCI SINGLE STONE / PROJEKT: MICHELA BUTTIGNOL

Łatwo jest dostrzec urok pierścionka zaręczynowego w stylu vintage. Z tym nostalgicznym kawałkiem biżuterii przychodzi wrodzone poczucie historii i silne uczucie romansu. Jeśli ty i twój partner zdecydowaliście się pójść drogą vintage, istnieje garść szczegółów i terminologii, którą będziesz chciał wiedzieć o przed nurkowaniem w. 

Jest to pomocne, aby myśleć o rocznika zaangażowania pierścienie w kilku kluczowych okresów czasu: Georgian (1714-1830), Victorian (1837-1901), Edwardian (1890s-1915), Art Nouveau (1890s-wczesne 1910s), i Art Deco (1920s-1930s). Jeśli jesteś zainteresowany w rocznika zaangażowania pierścień, to warto poświęcić swój czas na nurkowanie w każdym z tych epok, aby odkryć, co zrobić (i nie) jak.

Gruzińska biżuteria jest uważana za rzadką i może być trudna do znalezienia. Wśród jej bardziej godnych uwagi cech jest ozdobne metalowe detale i motywy, takie jak kwiaty i liście. Biżuteria wiktoriańska, nazwana tak na cześć królowej Wiktorii i jej 64-letniego panowania, przemawia do epoki romantycznych motywów projektowych, w tym dłoni i serc. Znaki rozpoznawcze biżuterii edwardiańskiej (określanej również jako La Belle Epoque) obejmują misterne detale, jak również wykorzystanie platyny. Art Nouveau może być scharakteryzowany przez jego wykorzystanie linii whiplash i asymetrii. Wreszcie, Art Deco zaangażowania pierścienie mogą być identyfikowane przez ich geometryczne wzory i wykorzystanie diamentów i kontrastujących kamieni szlachetnych.

Gotowy, aby powiedzieć „tak” pierścionkowi zaręczynowemu w stylu vintage? Przejdź dalej, aby zobaczyć 25 nostalgicznych opcji od jubilerów specjalizujących się w kategoriach vintage i antycznych.

Ashley Zhang Vintage Trefoil Diamond Ring

Dzięki uprzejmości Ashley Zhang

Ten pierścionek pochodzi z 1910 roku i zawiera staroeuropejskie diamenty w szlifie treflowym. Wykończenie oferuje idealną ilość iskier.

Kinn Vintage Marquise Sapphire Ring

Dzięki uprzejmości Kinn

Zrezygnuj z tradycyjnego diamentowego kamienia centralnego i postaw na szafir w unikalnym kształcie markizy. W połączeniu z maleńkimi diamentami i złotą obrączką, pierścionek ten jest idealny w stylu vintage.

Trumpet & Horn Kettering

Dzięki uprzejmości Trumpet & Horn

Wykonany w połowie lat 30-tych, ten pierścionek w stylu Art Deco podkreśla 1,22ct diament w szlifie staroeuropejskim i cztery pojedynczo szlifowane diamenty flankujące kamień centralny.

Brilliant Earth Vintage Pierścionek Pierette

Dzięki uprzejmości Brilliant Earth

Uwielbiamy ten pierścionek z lat 30-tych z głęboko zielonym granatem tsavorite w platynowych szlifach. 14-karatowa złota opaska zapewnia stylowy kontrast kolorystyczny.

Doyle & Doyle Vintage Engagement Ring Old Mine 1.45ct

Dzięki uprzejmości Doyle & Doyle 

Zakochasz się w tym diamentie w szlifie Old Mine, otoczonym przez sześć pojedynczo szlifowanych diamentów. Platynowa obrączka nadaje mu eleganckie wykończenie.

Ashley Zhang Antique Tiffany & Co. Pierścionek zaręczynowy

Dzięki uprzejmości Tiffany & Co.

Ten antyczny pierścionek Tiffany & Co. z około 1900 roku jest elegancki i stylowy. Sześcioramienny pasjans został zadebiutowany przez Charlesa Tiffany’ego w latach 80-tych XIX wieku i pozostaje klasykiem do dziś.

Eragem 1920s Antique Engagement Ring Old European Cut Diamond

Dzięki uprzejmości Eragem

Z 2.36ct Old European-cut diamentu biorąc centralną scenę, to 1920s-era pierścień jest uosobieniem olśniewające. Jubiler pozostawił pierścień bez polerowania, aby nadać mu naturalne wykończenie w postaci patyny.

Erica Weiner Old Mine Cut Diamond Crowned Heart Ring

Dzięki uprzejmości Erica Weiner

Ten pierścionek z epoki georgiańskiej krzyczy romans z motywem serca i diamentami osadzonymi w zamkniętych srebrnych oprawach wspartych folią.

The One I Love La Luna

Dzięki uprzejmości The One I Love

Jeśli interesuje Cię kamień w stylu vintage, ale o nowoczesnej sylwetce, wypróbuj tę opcję z niestandardowym, polerowanym na wysoki połysk 18-karatowym złotem i diamentem w szlifie Old Mine.

Erstwhile Kolumbijski szmaragd i diamentowy pierścionek z trzema kamieniami

Dzięki uprzejmości Erstwhile

Pierścionek w stylu Art Deco łączący uderzający kolumbijski szmaragd z dwoma diamentami w kształcie gruszki. Kawałek jest około 1925 roku i jest idealnym vintage pick dla panny młodej, która chce więcej niż diamenty.

Ashley Zhang Vintage Old Mine Toi Et Moi Ring

Dzięki uprzejmości Ashley Zhang

Ten oszałamiający Toi et Moi pierścień pochodzi z 1900 roku i zawiera białą perłę i diament w szlifie Old Mine. Dla wiecznych romantyków, jest to mocny wybór.

Fred Leighton Antyczne żółte złoto Szafir i diament Podwójny pierścień węża

Dzięki uprzejmości Fred Leighton

Ten podwójny pierścień z motywem głowy węża pochodzi z 1913 roku i jest idealny dla modnej, nietradycyjnej panny młodej. Jest on zaprojektowany z diamentem Old Mine i szafirem w poduszce.

The Three Graces Two Color Vintage Diamond Engagement Ring

Dzięki uprzejmości The Three Graces

Obejmij geometryczną sylwetkę z tym dwukolorowym 14-karatowym białym i złotym pierścionkiem zaręczynowym z diamentami. Centralny brylant jest umieszczony w piramidzie z białego złota i ozdobiony skośnymi bokami.

Croghan’s Jewel Box Art Deco Style Aquamarine & Diamond Two-Tone Ring

Dzięki uprzejmości Croghan’s

Dla miłośnika mody, ten kamień centralny akwamaryn jest doskonałym sposobem, aby pokazać swoje pe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *