21 najlepszych prezentów z okazji 40. rocznicy urodzin

Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymywać prowizje od zakupów dokonanych za pośrednictwem wybranych przez nas linków.

Może nie jest to jeszcze pół wieku, ale 40 lat razem to długi czas, który warto uczcić – i upamiętnić prezentem! Tradycyjne i nowoczesne prezenty na tę rocznicę ślubu są rubinowe – to wskazówka, dzięki której wybranie czegoś wyjątkowego będzie nieco łatwiejsze. Postaw na specjalną rubinową biżuterię, spinki do mankietów, a nawet coś z „rubinowym” odcieniem, jak przytulny koc czy eleganckie pióro.

Oczywiście, nie musisz trzymać się tematu 40-lecia, szukając idealnego prezentu. Spersonalizowany prezent, taki jak książka wspomnień, jest zawsze dobrym rozwiązaniem. A po tylu latach, dlaczego nie sprawić sobie czegoś praktycznego, z czego oboje będziecie często korzystać? Nowy ekspres do kawy lub elegancka karafka mogą być tym, czego potrzebujecie, aby rozjaśnić wasze wspólne poranki i wieczory.

Przeczytaj dalej, aby poznać najlepsze prezenty na 40. rocznicę.

Ostateczny werdykt

Jeśli chcesz trzymać się blisko rubinowego tematu, uwielbiamy bransoletkę Angara Prong-Set Ruby Station lub kwadratowe spinki do mankietów Stripe Square jako wyjątkowy, możliwy do noszenia prezent. Jeśli szukasz czegoś poza tradycyjnymi i nowoczesnymi wytycznymi dotyczącymi prezentów, proponujemy New York Times Custom Anniversary Book dla czegoś bardziej osobistego lub ekspres do kawy Mr. Coffee Cafe Barista Espresso Maker dla praktycznego przedmiotu, z którego oboje możecie korzystać.

Jakie są jakieś kreatywne lub wyjątkowe pomysły na rocznicę? 

Zaskocz swojego partnera romantycznym wieczorem w miejscu Waszej pierwszej randki – będzie zabawnie zobaczyć, jak bardzo zmieniło się ono (lub nie) na przestrzeni lat. Jeśli nie jest to możliwe, zarezerwuj weekend w miejscu, w którym odbyła się wasza pierwsza wspólna wycieczka, aby przywołać wszystkie wspomnienia.

Dlaczego warto zaufać Brides?

Hillary Hoffower ma ponad sześcioletnie doświadczenie w pisaniu dla branży ślubnej, opisując wszystko od trendów w modzie ślubnej po dekoracje ślubne. Ona zawsze jest na polowaniu na idealny prezent na każdą okazję. Jeśli jej przyszły mąż to czyta, chciałaby otrzymać parę rubinowych kolczyków na 40 rocznicę ślubu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *